TATRA Jamal T163 EVO III - AER 2017 / Spida / 1:32

TATRA Jamal T163 EVO III - AER 2017 / Spida / 1:32

Příspěvekod jakubsdk » sob 27. led 2018 0:00:46

Hezký večer Vám přeji,

rád bych zde odprezentoval stavbu Jamalky, autor je Marián Hodboďa vydal pro modeláře Spidamodels. Tak a snad si tu neuříznu ostudu :D nevím jak ostatní, kteří staví ale já osobně hodně zápasím s tiskem přesněji řečeno s jeho soudržností na papíře... možná je to rukama, ale ať se snažím jak se snažím, barva jde prostě dolu. Ať už je to na hranách řezu, tak na ohybech :(
Nechci být za hnidopicha, ale nestálo by to za nějakou změnu papíru, laser tisk je v poho s tím problém není, ale předpokládám, že toto je ofsetový papír??  Není to myšleno hanlivě, ale jen mé osobní pocity ;)

Náhled na origo šmikajdu:
Obrázek


A začátek mé stavby, podlepený základ rámu a sestaveny spojovací výztuhy:

Obrázek   Obrázek


Zatím ahoj a hezký večer Jakub.
jakubsdk
 
Příspěvky: 35
Registrován: sob 22. úno 2014 17:31:52

Re: TATRA Jamal T163 EVO III - AER 2017 / Spida / 1:32

Příspěvekod jakubsdk » ned 28. led 2018 17:54:54

Hezký den Vám přeji,

přináším další drobný posun na Jamalce. Zkompletoval jsem nosný rám vozu, kde vše hezky sedlo, dále jsem se pustil do náprav, u kterých si trochu zplastičnil prachovky pomocí O kroužků..

Aktuální stav:

Obrázek   Obrázek  Obrázek   Obrázek


P.S. retuš ještě není konečná, ale doladíme 8-)

Zatím Jakub.
jakubsdk
 
Příspěvky: 35
Registrován: sob 22. úno 2014 17:31:52

Re: TATRA Jamal T163 EVO III - AER 2017 / Spida / 1:32

Příspěvekod jakubsdk » sob 10. úno 2018 10:56:48

Ahoj přátelé lepení,

přináším další drobný posun na Jamalce. Podvozek je skoro hotov a zbývají jen měchy a tlumiče plus propojení zatáčecího mechanizmu ;)
Barevnému složení se nedivte, je to způsobené lepením z kopie, nechal jsem si celý sešit přetisknout. Jen stránka s podvozkem je tzv. kopie z kopie, proto má takovou hezkou fialkovou barvu :lol:  :lol:  Tímto bych chtěl všem moc poděkovat, co mi pomohly se zasláním potřebného skenu DĚKUJI ;) S přetiskem jsem spokojen a mohu pokračovat se stavbou v klidu a bez stresu, že se něco oloupe a podobně, prostě tak jak jsem zvyklí ;)

Aktuální stav:
Obrázek   Obrázek   Obrázek   Obrázek

Zatím ahoj a hezkou sobotu Jakub.
jakubsdk
 
Příspěvky: 35
Registrován: sob 22. úno 2014 17:31:52


Zpět na Motorsport - F1, WRC, LeMans, DTM, Moto GP ...

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků

cron