Expediční Trabant EGU - Jižní Amerika / F.Sochor / 1:32

Expediční Trabant EGU - Jižní Amerika / F.Sochor / 1:32

Příspěvekod dravec » úte 08. lis 2016 15:49:05

Při sledování nových dílů z Austrálie do Asie jsem se rozhodl konečně střihnou do Trabantů z předchozích expedic. Jako první je Trabant EGU na cestě po Jižní Americe.

Na začátek malé postesknutí a vzpomínka na mládí při začátcích lepení z časopisu ABC. Už ani nevím, kdy jsem naposledy lepil model přímo z ABC. Takže takový malý návrat do začátků lepení.

A konečně k samotné stavbě modelu. Na začátek kompletně slepená karoserie vozidla.

Trabant EGU - Jižní Amerika Trabant EGU - Jižní Amerika Trabant EGU - Jižní Amerika Trabant EGU - Jižní Amerika Trabant EGU - Jižní Amerika Trabant EGU - Jižní Amerika
dravec
 
Příspěvky: 1208
Registrován: stř 29. úno 2012 18:14:42

Re: Expediční Trabant EGU - Jižní Amerika / F.Sochor / 1:32

Příspěvekod dravec » čtv 10. lis 2016 20:13:36

Spodek vozu uzavřený podvozkem a hotová kola nalepena na osy. Na karoserii přilepené doplňky vzduchový filtr, přední a zadní nárazník. Na podlahu přidaný kryt motoru a v zadní části tažné oko. Až na zpětná zrcátka je samotný vůz hotovy.

Trabant EGU - Jižní Amerika Trabant EGU - Jižní Amerika Trabant EGU - Jižní Amerika Trabant EGU - Jižní Amerika Trabant EGU - Jižní Amerika Trabant EGU - Jižní Amerika
dravec
 
Příspěvky: 1208
Registrován: stř 29. úno 2012 18:14:42

Re: Expediční Trabant EGU - Jižní Amerika / F.Sochor / 1:32

Příspěvekod dravec » sob 12. lis 2016 20:09:15

Konečně jsem mohl na střechu osadit zahrádku. Tu jsem nakonec postavil kombinaci plastové kulatiny a papírových dílů. Následně jsem doplnil všechny kanystry, rezervy, světla a desky. Závěrečná část bylo osazení zpětných zrcátek.
Tím je první model Trabantu z expedice po Jižní Americe HOTOVÝ.

Trabant EGU - Jižní Amerika Trabant EGU - Jižní Amerika Trabant EGU - Jižní Amerika Trabant EGU - Jižní Amerika Trabant EGU - Jižní Amerika Trabant EGU - Jižní Amerika
dravec
 
Příspěvky: 1208
Registrován: stř 29. úno 2012 18:14:42


Zpět na Auta, motorky

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků

cron