Ford Capri Turbo / A. Csákvári / 1:24

Ford Capri Turbo / A. Csákvári / 1:24

Příspěvekod dravec » pon 18. srp 2014 13:43:19

Tak jsem se pustil do dalšího modelu ze série RSC od Ondřeje Hejla. Tentokrát to je Ford Capri Turbo Group 5 z roku 1981 teamu Zakspeed Racing polotovaného Klausem Ludwigem. Autorem modelu je opět Attila Csákvári.

Ford Capri Turbo

Model patří do jednodušších modelů a tak jsem už stačil udělat kompletní karoserii. Zbývá pouze dodělat zpětná zrcátka a vypínání motoru. Zatím je to stavba bez problému a všechno sedí přesně.

Ford Capri Turbo Ford Capri Turbo Ford Capri Turbo Ford Capri Turbo Ford Capri Turbo Ford Capri Turbo Ford Capri Turbo Ford Capri Turbo Ford Capri Turbo Ford Capri Turbo Ford Capri Turbo
dravec
 
Příspěvky: 1208
Registrován: stř 29. úno 2012 18:14:42

Re: Ford Capri Turbo / A. Csákvári / 1:24

Příspěvekod dravec » úte 19. srp 2014 20:08:32

Tak už jsou hotová i kola.

Ford Capri Turbo Ford Capri Turbo Ford Capri Turbo Ford Capri Turbo

Podvozek je také už dokončený. Opět jsem zpevnil přední zavěšení klínem. Už pouze zkompletovat všechno dohromady.

Ford Capri Turbo Ford Capri Turbo Ford Capri Turbo Ford Capri Turbo Ford Capri Turbo

V této fázi je už model hotový, takže se zítra můžete těšit na dokončený model.
dravec
 
Příspěvky: 1208
Registrován: stř 29. úno 2012 18:14:42

Re: Ford Capri Turbo / A. Csákvári / 1:24

Příspěvekod dravec » stř 20. srp 2014 15:38:47

Podvozek postupně přilepený ke kapotě. Napřed jsem nalepil zadní část a potom přední část. Tady jsem napřed přilepil předek do přídě vozu, potom bočnice středního dílu a nakonec chlopně na bocích. Nakonec jsem přilepil zadní plochu k zadní části. Na model nasazená kola a přilepená zpětná zrcátka. Na závěr celé stavby přilepeno vypínání motoru na přední kapotě. Takže mám hotový další model ze série RSC a můžu se pustit do dalšího vozu.

Ford Capri Turbo Ford Capri Turbo Ford Capri Turbo
dravec
 
Příspěvky: 1208
Registrován: stř 29. úno 2012 18:14:42


Zpět na Motorsport - F1, WRC, LeMans, DTM, Moto GP ...

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků

cron