Z-Art

Recenze novinek

Hrádek Čeladná / Z-Art / 1:160

Příspěvekod zdenek-ch » sob 12. kvě 2012 12:32:01


Z-Art - Hrádek Čeladná

Měřítko - 1:160 | Rozsah - 12 x A4 | Cena - 190 Kč + poštovné


Obrázek
Představuji Vám svůj model hrádku Čeladná, který je založen na jedné z několika možných historických podob. Vyšel jako malonákladový offsetový tisk a objednat si jej můžete na mých stránkách, kde taktéž naleznete další informace a fotografie tohoto modelu.

Kód: Vybrat vše
http://www.papmodely.wz.cz
zdenek-ch
 
Příspěvky: 7
Registrován: sob 12. kvě 2012 12:28:25

Kostel sv. Prokopa a sv. Barbory / Z-Art / 1:60

Příspěvekod zdenek-ch » sob 12. kvě 2012 12:35:57


Z-Art - Kostel sv. Prokopa a sv. Barbory v Kunčicích pod Ondřejníkem

Měřítko - 1:60 | Rozsah - 7 x A4 | Cena - 150 Kč + poštovné


Obrázek
Nově jsme vydali model Kostela sv. Prokopa a sv. Barbory v Kunčicích pod Ondřejníkem.
Technologie tisku - offset, rozměry po sestavení - Š:15cm, D:31cm, V:27cm.
Další informace (množstevní slevy atd.), plus možnost si model objednat najdete na našich stránkách.

Kód: Vybrat vše
http://www.papmodely.wz.cz
zdenek-ch
 
Příspěvky: 7
Registrován: sob 12. kvě 2012 12:28:25

Re: Z-Art

Příspěvekod zdenek-ch » čtv 13. zář 2012 18:45:30


Z-Art - Western Star 4900

Měřítko - 1:32 | Rozsah - 8 x A4 | Cena - 190 Kč + poštovné


Obrázek
Právě vyšel model amerického tahače Western Star 4900. Technologie tisku - offset.
Další informace (množstevní slevy atd.), plus možnost si model objednat najdete na našich stránkách.
Při objednání jakýchkoliv trí tištěných modelů poštovné zdarma.

Kód: Vybrat vše
http://www.papmodely.wz.cz
zdenek-ch
 
Příspěvky: 7
Registrován: sob 12. kvě 2012 12:28:25

Oravský hrad / Z-Art / 1:300

Příspěvekod zdenek-ch » čtv 15. lis 2012 17:48:28


Z-Art - Oravský hrad

Měřítko - 1:300 | Rozsah - 18 x A4 + 3 strany s kresbami | Cena - 410 Kč + poštovné


Obrázek

Zdravím,
dovoluji si Vám nabídnou naši novinku. Doposud náš největší projekt, model Oravského hradu právě vyšel. Prohlédnout si foto modelu, nebo si jej objednat můžete na našem webu, prozatím stále trvá akce - při objednávce tří a více tištěných modelů je poštovné zdarma.

Kód: Vybrat vše
http://www.papmodely.wz.cz
zdenek-ch
 
Příspěvky: 7
Registrován: sob 12. kvě 2012 12:28:25

Re: Z-Art

Příspěvekod Stalin » pon 19. lis 2012 15:18:21

Tak vypadá to parádně, už to mám doma a za 4 stovky to stojí. Hádám že asi nebylo vydáno deset tisíc kusů to by asi cena byla nižší. Mimochodem ta "krabice" má 18 stránek a 175 dílů asi to bude na dlouho :-).
Stalin
 
Příspěvky: 3
Registrován: pon 19. lis 2012 15:08:36

Re: Z-Art

Příspěvekod zdenek-ch » pon 19. lis 2012 18:49:24

No jak vidím, tak netřeba zodpovídat předchozí dotaz, již byl zodpovězen:-). Mohu zodpovědně prohlásit, že zde tento negativní názor je opravdu jediný, a nejen zde, jak je vidět i na tomto vlákně. Nicméně by vlákno mělo sloužit k informování o novinkách, nikoli o hanobení práce druhých. Viděl jsem npř. nejmenovaný autobus cca z 5 dílků v ceně kolem 160 Kč. Nicméně Oravský hrad se líbí. Ve srovnáním npř. s podobně rozsáhlým Týřovem je ještě o krapet levnější a má snad jen o stranu méně. Tolik na vysvětlenou...
zdenek-ch
 
Příspěvky: 7
Registrován: sob 12. kvě 2012 12:28:25

Re: Z-Art

Příspěvekod CudgeL » stř 21. lis 2012 15:31:47

1)
Zavedení formátu B4 rozhodně nebylo z důvodů "neskenovatelnosti", ale pouze z ekonomického hlediska. Hotové výtisky jsou ořezávány a méně ořezu = méně odpadu = větší výtěžnost.
Ale dá se to dobře použít jako argument pro vyšší cenu, jak to předvádí (a už i přiznal) autor RW.

2)
Pojem líbí / nelíbí je čistě subjektivní.
To, že řeknu o nějakém modelu že je "krabicový" prostě jen vyjadřuje můj pocit z modelu. Ani bych to nenazýval kritikou.

Pokud to tak někdo bere, jeho věc. Ale tvoje argumentace Zdenku mi přijde dětinská. Jako autora by tě mělo zajímat, proč to tak někomu připadá a ne se hned ježit.
Ale ty jsi určitě spokojený sám se sebou, tak proč si to nechat někým nechat kazit. To chápu.

3)
Zjistit IP adresu není žádný problém. Ale změnit si ji s dnešním softwarem taky ne.
V tomto případě jsou IP adresy odlišné a myslím, že je absolutně bezpředmětné to řešit.

4)
Přijde mi zajímavý myšlenkový pochod, že jedna pochvala převyšuje (má větší hodnotu) než jedna kritika.  :roll:

5)
Toto forum vzniklo za jiných důvodů, než si Zdenku nejspíš myslíš. Jde nám o modelaření, ne propagaci modelů. Počet členů je ovlivněn dalšími aspekty, ale to nic ...  ;)

P.S.

To, že tě někdo poplácá na výstavě po zádech a pochválí ti model, nebo napíše na foru, jak se mu to líbí - to bych moc bernou minci nebral.
Udělej si porovnání počtu prodaných versus postavených modelů. To ber jako bernou minci ...  8-)

P.P.S.
Nechť si píše dál své průpovídky kdo chce, tohle je má poslední reakce na tomto fóru, až do odvolání. TEČKA

Ha - výhrůžka?!  :lol:
Uživatelský avatar
CudgeL
Administrátor
 
Příspěvky: 147
Registrován: úte 14. úno 2012 17:35:47

Re: Z-Art

Příspěvekod zdenek-ch » stř 21. lis 2012 16:17:08

Tak ještě jedna poslední poznámka, k tomu všemu, co zde bylo řečeno - Výstav se příliš neůčastním, především z časových důvodů a ano, hodnotím to především podle počtu prodaných kusů, což je nyní směrodatné. A to číslo je dosti vysoké. Jak jsem se zde díval, tak fakt, že jsem BYL snad jediný autor, který ZDE zveřejňoval své novinky osobně jistě také o něčem svědčí, že?

Ale dost již, psát zde je pro mne ztráta času a házení hrachu na zeď...
zdenek-ch
 
Příspěvky: 7
Registrován: sob 12. kvě 2012 12:28:25

Re: Z-Art

Příspěvekod bedatruhlar » stř 21. lis 2012 16:19:57

mohl by jsi prosím nadhodit přibližný počet prodaných kusů? pokud možno všech tvých modelů,nerad bych prošvihnul vyprodání.
bedatruhlar
 
Příspěvky: 3
Registrován: ned 22. črc 2012 16:36:56

Re: Z-Art

Příspěvekod CudgeL » stř 21. lis 2012 16:50:17

Z mého pohledu je důležitější, jestli se modely staví, ne jenom prodávají.
K čemu jsou vyprodané modely RW, když staveb je jako šafránu? S Tvými modely to je stejné.

Ovšem pak je to pouze byznys - hlavně když se prodává. Na tom není nic špatného - proto to přeci děláš, ale pak netvrď, že tomu tak není.

... BYL snad jediný autor, který ZDE zveřejňoval své novinky osobně jistě také o něčem svědčí, že?


A o čem prosím?
Mě jen napadá, že ostatní reklamu nepotřubují. Ale třeba jsem mimo...

----------------------------------
Celé mi to přijde o ničem. Tahle přestřelka vznikla kvůli slovu "krabice". Prostě konstatování faktu. Jestli tě to potěší, tak Pražský hrad od Albatrosu je taky krabice.

Je na tom něco špatného? Je. Ta naše lidská vztahovačnost a nulová sebekritika.
Uživatelský avatar
CudgeL
Administrátor
 
Příspěvky: 147
Registrován: úte 14. úno 2012 17:35:47

Další

Zpět na Právě v prodeji

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron