Z-Art

Recenze novinek

Re: Z-Art

Příspěvekod Stalin » stř 21. lis 2012 17:17:54

Pěkně se to tu rozjelo, souhlasím že každá kritika je dobrá, žene nás dopředu k lepím výkonům , a já si vážím každého tvůrce modelu, (ze sobeckých důvodů , mám co lepit :-) . Pravda výkřik typu je to krabice a je to drahé asi ničemu nepomůžou. Jinak opravdu nejsem Zdenek-CH ale po netu asi nikoho nepřesvědčíma a ani se mi nechce :-) , každopádně Zdenovi fandím takže asi nejsem nestranný kritik.
Stalin
 
Příspěvky: 3
Registrován: pon 19. lis 2012 15:08:36

Re: Z-Art

Příspěvekod CudgeL » stř 21. lis 2012 17:59:49

Snad bych to ani nenazýval kritikou. Jedná se prostě o vayjádření názoru.

O to víc mě mrzí a štve, že se každý autor hned tak durdí a je absolutně neochotný se s ne-nadšenými modeleři vůbec bavit.
Uživatelský avatar
CudgeL
Administrátor
 
Příspěvky: 147
Registrován: úte 14. úno 2012 17:35:47

Re: Z-Art

Příspěvekod Stalin » stř 21. lis 2012 18:10:45

Pravda , je čas si podat ulepené ruce :-) , jde nám o stejnou věc, kvalitní slepné modely. Asi už jsem taky unavený z toho jak někdo zakřičí nějaké heslo , většinou bez toho že by si dané téma nastudoval , a všichni mu tleskají. Tím ale nemyslím toto fórum, spíš tak všeobecnou atmosféru na netu , viz třeba Novinky ....... No nic konec filozofovaní ....
Stalin
 
Příspěvky: 3
Registrován: pon 19. lis 2012 15:08:36

Re: Z-Art

Příspěvekod dravec » stř 21. lis 2012 19:30:29

Ono je to s Tvými modely těžké. Modelářská veřejnost si zvykly na hodně vysoký standart modelů a jsou ochotni dát i nějakou tu korunu navíc. Tvoje nejsou špatné, ale bohužel s tvorbou a zpracováním ses vrátily o pár let zpátky. Proto taková reakce.
dravec
 
Příspěvky: 1208
Registrován: stř 29. úno 2012 18:14:42

Re: Z-Art

Příspěvekod Fernando » stř 21. lis 2012 21:43:58

A ja ako roduverný Slovák tentokrát pôjdem proti všetkým a hovorím, že som rád za každý slovenský hrad alebo zámok, ktorý vyjde ako papierový model , skôr než tie naše hrady a zámky istí spoluobčania nerozoberú ako stavebný material , alebo ich nepodpalia ako napr. Krásna Hôrka . Mám ešte prosbu : Mohla by firma Z-Art vydať aj model Krásnej Hôrky ? Ale poprosil by som verziu pred požiarom, na verziu po požiari, by som si model sám vytuningoval......
Uživatelský avatar
Fernando
 
Příspěvky: 162
Registrován: sob 03. bře 2012 12:31:33

Předchozí

Zpět na Právě v prodeji

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron