Kaple sv.Rocha a sv.Sebastiána, kostnice / M.Bartoš / 1:150

Kaple sv.Rocha a sv.Sebastiána, kostnice / M.Bartoš / 1:150

Příspěvekod dravec » ned 04. kvě 2014 11:49:53

Jako další model jsem si vybral barokní kaple sv Rocha a sv. Sebastiána a kostnici, které se nachází na bývalém fulneckém hřbitově.

Kaple sv.Rocha a sv.Sebastiána, kostnice

Stavbu jsem zahájil kostnicí a opět to byla taková rychlovka, že přináším už hotovou stavbu.

Kaple sv.Rocha a sv.Sebastiána, kostnice Kaple sv.Rocha a sv.Sebastiána, kostnice Kaple sv.Rocha a sv.Sebastiána, kostnice Kaple sv.Rocha a sv.Sebastiána, kostnice Kaple sv.Rocha a sv.Sebastiána, kostnice Kaple sv.Rocha a sv.Sebastiána, kostnice

Už jsem zahájil práci na samotné kapli. Zatím je udělaný základ kaple doplněný o okna a dveře. Celá stěna je zpevněna jak na vrchní , tak i spodní části žebry. V horní části je přidána římsa.

Kaple sv.Rocha a sv.Sebastiána, kostnice Kaple sv.Rocha a sv.Sebastiána, kostnice
dravec
 
Příspěvky: 1208
Registrován: stř 29. úno 2012 18:14:42

Re: Kaple sv.Rocha a sv.Sebastiána, kostnice / M.Bartoš / 1:

Příspěvekod dravec » pon 05. kvě 2014 16:07:46

K základu kaple připojena hotová předsíň s hlavním vstupem doplněnou o střechu. Následně hotový celek oblepený terénem. Tak a jde se na střechu kaple.

Kaple sv.Rocha a sv.Sebastiána, kostnice Kaple sv.Rocha a sv.Sebastiána, kostnice Kaple sv.Rocha a sv.Sebastiána, kostnice Kaple sv.Rocha a sv.Sebastiána, kostnice Kaple sv.Rocha a sv.Sebastiána, kostnice Kaple sv.Rocha a sv.Sebastiána, kostnice Kaple sv.Rocha a sv.Sebastiána, kostnice
dravec
 
Příspěvky: 1208
Registrován: stř 29. úno 2012 18:14:42

Re: Kaple sv.Rocha a sv.Sebastiána, kostnice / M.Bartoš / 1:

Příspěvekod dravec » čtv 08. kvě 2014 14:01:05

Střecha kaple hotová a přilepená na svoje místo. Už je hotový i sanktusník. Měl jsem strach s lepení cibulky, ale nakonec to dopadlo dobře. Takže tímto jsou obě stavby HOTOVÉ.

Kaple sv.Rocha a sv.Sebastiána, kostnice Kaple sv.Rocha a sv.Sebastiána, kostnice Kaple sv.Rocha a sv.Sebastiána, kostnice Kaple sv.Rocha a sv.Sebastiána, kostnice
dravec
 
Příspěvky: 1208
Registrován: stř 29. úno 2012 18:14:42


Zpět na Architektura

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků

cron